zadzwoń
508 663 367


zadzwoń
508 663 367
napisz
kontakt@sledznafali.pl
zadzwoń
508 663 367
napisz
kontakt@sledznafali.pl
X
Autor:
Aga Szczecka
kategoria: homestaging
czas czytania: 3 min
0
podziel się:

Czy śledź na konferencji to dobry pomysł?

Jeśli nie cierpisz śledzi, to się skrzywisz. Jeśli je lubisz, sprawdzisz jak je serwują. Tak czy inaczej śledź bez echa nie przejdzie… I o to właśnie chodzi. O trochę nieszablonowym podejściu do marketingu w branży nieruchomości mówię na pierwszej w Polsce Konferencji Homestagerek Online.

A co ja, samodzielna agentka nieruchomości, homestagerka hobbystka, tam w ogóle robię jako prelegentka?

No właśnie.

Szczerze Ci powiem, że kilka tygodni temu myślałam, że idę po prostu na biznesowy lunch z Agatą Witkowicz, moją ulubioną i najlepszą homestagerką, i że będziemy rozmawiały o przygotowaniu pewnego mieszkania w gdańskiej Oliwie do sesji fotograficznej i oczywiście do sprzedaży.

A wyszłam z restauracji jako prelegentka pierwszej w Polsce Konferencji Homestagerek Online. A teraz jestem na plakacie w bardzo zacnym gronie aż 20 prelegentek! W cudownym gronie kobiecych, wspierających się biznesów.

***

To było dzień przed wyjazdem na urlop w Danii. Rozmawiałyśmy o home stagingu mieszkania w Oliwie, gdy…

– Agnieszko, chcę ci coś zaproponować – pomiędzy zupą a burgerem, tajemniczo się uśmiechając, rzuciła Agata. – Przecież myślisz o tym od jakiegoś czasu, a tu się nadarza świetna okazja, by o tym opowiedzieć. A ty to przecież świetnie zrobisz.

No tak.

Pełna entuzjazmu, ale i wątpliwości – popijając cytrynową lemoniadę i myśląc: przecież to dopiero za 3 tygodnie – powiedziałam: czemu nie?

…ale to był dopiero początek.

***

Druga połowa sierpnia. Urlop w Danii: ja pierd… – co ja zrobiłam najlepszego??? Czy ja w ogóle dam radę, czy się nadaję? Idę w onlajnowe biznesy? Oh my god, oh my god… – lekko sobie histeryzowałam pod nosem.

Na mój wspierający zawsze Mąż Inżynier rzekł: – Agusia, daj spokój… Dasz radę. No pomyśl, co się może stać najgorszego?
– No co? – zaciekawił mnie.
– No, no najwyżej się ośmieszysz… – rzucił w eter.

No super. Teraz to się uspokoiłam… Fuck! Kochany Inżynier. Ale ponieważ urlopowe klimaty były cudne to poprzestałam na: eee tam, jest tyle czasu, coś wymyślę.

***

Koniec sierpnia. Po urlopie: kurwa, nie mam przecież przygotowanej strony, newslettera, freebie… A tyle pracy przy bieżących ofertach. Czy ten rynek się wreszcie uspokoi?!

***

Tydzień temu: chora i lekko zdołowana: jak ja to zrobię, kieeedy? Nadal nie mam czasu na pisanie.

***

W dniu nagrania. Hmmm, nie uwierzysz, pomyliłam godziny!!! I kiedy sobie na luzaku testowałam sprzęt, jeszcze w dresiku i z gołą twarzą oraz rozwianym włosem sprawdzałam, czy działa mikrofon – moim oczom na ekranie laptopa ukazała się gotowa do rozmowy twórczyni konferencji Agata.

Nagranie właśnie się rozpoczynało. Nie za godzinę.

I co? I nic, jak to mam w zwyczaju – poprawiłam koronę… Zrobiłam naprędce oko, popędziłam po chleb do kuchni (po co – zobaczysz sama), zmieniłam dres na koszulę, wzięłam głęboki oddech i odpowiedziałam na pierwsze z pytań Agaty. Zdradzę Ci, że sama z wielką tremą, ale i ciekawością obejrzę siebie.

Tak to było.

Dziś – zapraszam Cię serdecznie. Na to niezwykłe wydarzenie, którego malutką częścią mam zaszczyt być. Opowiem Ci o tym, dlaczego warto patrzeć na nieruchomości i zawód agenta z nieco innej perspektywy. I jak ją znaleźć.
Jeśli jesteś ciekaw – zarejestrujc się  (link poniżej). Ja to pikuś, ale ile tam mądrych dziewczyn będzie!!!

ZAPISZ SIĘ TU:
https://szkola.homestagerki.online/konferencja-homestagerek-online/?wpam_id=20

 

PS.
Projekt, o którym – jak wspomina Agata – myślę i nad którym pracuję, pod tytułem „Agentki w sieci” już za chwilę ujrzy światło dzienne. Ale możesz już dziś zapisać się na śledziowy newsletter, żeby tego nie przegapić (jak uda mi się go uruchomić oczywiście, newsletter znaczy się, a jak nie to – to pewnie zrobię to na dniach). A o wszystkich donoszę i tak na https://www.facebook.com/sledznafali/– więc polub Śledzia, a najlepiej dodaj do obserwowanych – to będziemy w kontakcie. Do zobaczenia!

 

podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj dalej

Czy śledź na konferencji to dobry pomysł?

20.09.2021
homestaging

Jeśli nie cierpisz śledzi, to się skrzywisz. Jeśli je lubisz, sprawdzisz jak je serwują. Tak czy inaczej śledź bez echa nie przejdzie… I o to właśnie chodzi. O trochę nieszablonowym podejściu do marketingu w branży nieruchomości mówię na pierwszej w Polsce Konferencji Homestagerek Online. A co ja, samodzielna agentka nieruchomości, homestagerka hobbystka, tam w ogóle […]

A potem do drzwi zadzwoniła właściwa pani Anna. Ta z mężem. 

10.06.2021
zawód agent

Prezentacja mieszkania w Sopocie. Czekam na umówionych klientów. Kwadrans przed czasem – dzwonek. Lekko zdziwiona schodzę na dół. – Pani Anna tak? Udało się przyjść Pani wcześniej? Czekamy na męża jeszcze? – Jakiego męża?! Wchodzimy, czasu mam mało. A to nie miała być kamienica taka bardziej stylowa, po remoncie? – Nie, od zawsze to był […]

O mieszkaniu z dziurą w podłodze i Sewerem nad głową słów kilka

6.05.2021
zawód agent

Pamiętasz mieszkanie z piękną drewnianą podłogą i dziurą wypaloną żelazkiem? To, które sąsiadowało z mieszkaniem, w którym Seweryn Krajewski, na którego wszyscy wołali Sewer (a tylko jego mama – Sewik) ćwiczył godzinami wprawki na pianinie? Jestem ciekawa, czy te historie przetrwają. Czy Marianka i Celinka usłyszą o nich od swoich rodziców. Nowych właścicieli sopockiego mieszkania. […]
śledź na fali
508 663 367
kontakt@sledznafali.pl
Obserwuj mnie:
Copyrights © 2020 Śledź na fali I Nie kopiuj, zadzwoń. Napiszę jeszcze lepsze teksty specjalnie dla Ciebie