zadzwoń
508 663 367


zadzwoń
508 663 367
napisz
kontakt@sledznafali.pl
zadzwoń
508 663 367
napisz
kontakt@sledznafali.pl
X
Agentki w sieci i moc słowa

Dobre historie liczą się coraz bardziej w biznesie. Także w nieruchomościach. Wiedz, że tak właśnie budują swój wizerunek silne marki. Nie tylko te duże. Tekst w stylu: sprzedane w 3 dni, a jeszcze lepiej – zdjęcie osławionej teczki od notariusza z podpisem: 3 akty jednego dnia – naprawdę nie robią na nikim wrażenia, poza samymi zainteresowanymi. Hmmm, gdybyś zastanowiła się nad tym, co komunikujesz w ten sposób… byłabyś zdziwiona.

Zakładam, że chcesz to zmienić? Że marzysz, by Twoje komunikaty w mediach społecznościowych były pomysłowe i inne od wszystkich?
Jeśli chcesz, by niosły Twój przekaz i dobrze opowiedzianą historią budowały Twoją osobistą markę agentki nieruchomości – jesteś w dobrym miejscu. Umiejętność storytellingu jest dziś coraz bardziej pożądana, a wciąż za rzadko wykorzystywana, wiesz? No pewnie, że wiesz, bo przecież przeglądasz strony konkurencji… Wszędzie jest podobnie? A teraz wyobraź sobie, że ktoś wchodzi na Twoją stronę, fb, ig… Zaczyna czytać, unosi brew w zdziwieniu, mości się wygodniej w fotelu, uśmiecha się, “ale to dobre” mruczy pod nosem…

To jest do zrobienia, bo ja wiem, jak wykorzystać “w naszym” biznesie siłę opowieści.

Nauczę Cię, jak słowami budować markę agentki nieruchomości. Ustaliliśmy już przecież, że nie chcesz być – jak wszyscy – “najlepszą profesjonalistką, który oferuje najwyższą jakość usług”? Brrr… Tymi sloganami już chyba cały internet został wybrukowany. Na pewno znajdziemy dla Ciebie inne słowa.

Nooo, prawie czuję, jak oddychasz z ulgą, że znalazłaś kogoś, kto pokaże ci, jak to zrobić.

Zapraszam Cię też do rozmowy, dzielenia się doświadczeniami, wątpliwościami. Daj znać, czego potrzebujesz, zwłaszcza jeśli pracujesz solo, tak jak ja. Lub jesteś początkująca. Chcę, by to było nasze, agentek nieruchomości, ulubione miejsce spotkań.

 

W moim, czyli jakim, stylu?

Dziś każdy może sam sprzedać, kupić czy wynająć mieszkanie. Na rynku są przecież dostępne i narzędzia, i wiedza w tym temacie. Jeśli jednak, pomimo korepetycji od doktora Googla masz wątpliwości, jak to zrobić  – dzwoń. Jeśli nie masz na to czasu (samodzielną sprzedaż czy czasochłonne poszukiwanie) – jestem. A może zwyczajnie potrzebujesz doświadczonej osoby, przy której będziesz się czuć pewniej i bezpiecznie – masz mnie.

Pracuję głównie dla znajomych i klientów z polecenia. Jednocześnie tylko z 3-5 klientami. Nie zbieram ofert po to, by były. Nie widzę w tym sensu. Współpracuję z pośrednikami z Gdyni, Sopotu, Gdańska i całej Polski. Dzięki temu mam dostęp do wielu ofert, także tych “spod lady”. No właśnie – wiecie, że wiele ofert w ogóle nie trafia do internetu, na portale? A ja o nich wiem!

Tworzę to miejsce także po to, by pomóc Wam się rozeznać na rynku biur nieruchomości, spotykanych modelach pracy, zawiłościach umów pośrednictwa.

Łatwo się w tym pogubić, prawda? Chciałabym, byście po lekturze moich wpisów na blogu wiedzieli, jak i gdzie znaleźć dobrego agenta – jeśli uznacie, ze go w ogóle potrzebujecie.

A ponieważ lubię to, co robię, fajnie mi się o tym pisze. Uwaga! Przy lekturze czasami warto mieć chusteczkę pod ręką. Płacz ze śmiechu wcale nie jest tu rzadki.

23666  to numer mojej licencji pośrednika w obrocie nieruchomościami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości

Napisz do mnie!    śledź na fali
    508 663 367
    kontakt@sledznafali.pl
    Obserwuj mnie:
    Copyrights © 2020 Śledź na fali I Nie kopiuj, zadzwoń. Napiszę jeszcze lepsze teksty specjalnie dla Ciebie